Основи малювання та дизайну нігтів

Матеріалознавство

 

АCОРТИМЕНТ МИЮЧИХ, КОСМЕТИЧНИХ ТА РОCЛИННИХ ЗАСОБІВ.

 

Аcортимент миючих, косметичних та роcлинних засобів. 

Шкіра наших рук потребує постійного і дбайливого догляду не менше, ніж шкіра обличчя. На жаль, ми рідко замислюємося про те, яке навантаження витримує шкіра рук при використанні миючих і чистячих засобів, при домашньому прибиранні, пранні, та зміні погодніх умов та інеше. А скільки разів на день ми просто миємо руки? Шкіра рук так само старіє, як і шкіра на будь-якій іншій ділянці тіла, а при такому сильному навантаженні, яку виносять наші руки, - старіє швидше. Не можна допускати появи тріщин на шкірі, надмірної сухості і лущення - це може призвести до різних захворювань, при яких спостерігається свербіж (руки сверблять), печіння, і навіть злазить шкіра. Хвороби шкіри рук необхідно своєчасно лікувати.  Косметичні засоби по догляду за шкірою рук і нігтів - це широкий асортимент гігієнічних і лікувально-профілактичних засобів по догляду шкірою рук і з лікування нігтів.

В наш час індустрія краси пропонує безліч засобів по догляду за шкірою. До цієї товарної групу включені:

·        креми для рук і нігтів;

·        засоби догляду за руками;

·        лаки для нігтів декоративні, лікувальні та захисні;

·        різноманітні засоби догляду за нігтями і кутикулою;

·        косметичні засоби для манікюру.

Класифікація засобів по догляду за шкірою рук.

1) За призначенням:

a)     Очищувальні засоби

b)    зволожуючі засоби

c)     живильні засоби

d)    Захисні засоби

     e) Сонцезахисні засоби

2) За типом використання:

a)  Креми

b)  Лосьйони

c)   Емульсії

d)  Молочко

e)   Маски

f)    Гелі

g)  Желе

h)  Тоніки

3) За консистенцією:

a)     Рідкі

b)    Емульсії

c)     Гелевидні

d)    Порошкоподібні

4) За статево-віковими ознаками

a)     Для дітей

b)    Для молодої шкіри

c)     Для зрілої шкіри

d)    Для чоловіків

 

У сучасному світі руки частіше інших частин тіла піддаються дії активних механічних, температурних і хімічних подразників. Шкіра рук рано висихає, стоншується, втрачає еластичність, з віком на ній з'являються пігментні плями і зморшки.

Миючі та чистячі речовини, пральний порошок, робота в городі і на повітрі погано впливають на стан шкіри рук. Без спеціального догляду шкіра стає сухою, грубою, тріскається, лущиться.

Шкіра на тильній поверхні рук містить дуже мало сальних залоз, а на долонях вони взагалі відсутні. Тому гідроліпідна плівка шкіри, яка забезпечує їй природний захист в області кистей рук виражена дуже слабо. До того ж епідерміс цієї зони містить мало води - в 4-5 разів менше, ніж шкіра обличчя. В результаті шкіра кистей рук дуже часто буває зневодненою.

 

Екстракт кісточок  - регенерує, заспокоює запалення шкіри, захищає від шкідливого впливу зовнішніх факторів.

Мигдальне масло - живить, пом'якшує.

Соняшникова олія - деактивує вільні радикали. Castor Oil - захисну дію.

 Протеїни шовку - підвищують рівень вологості шкіри, роблячи її м'якою і шовковистою.

 Ноні екстракт - природний антиоксидант, забезпечує шкіру амінокислотами, вітамінами і мікроелементами.

Пантенол - зволожує і пом'якшує. 

Алое - Має яскраво вираженими бактерицидними властивостями. Покращує обмін речовин, впливає на регенерацію клітин, змінює тургор.

Арніка - Квітки містять ефірну олію, дубильні речовини, мінеральні солі. Володіє протизапальну, ранозагоювальну, розсмоктуючою, антітравматіческім дією.

 Календула - Надає бактерицидну, регенеруючу, загальнозміцнюючу дію.

 Кедр - Одне з найбільш сильнодіючих засобів для лікування запальних та аллергічіскіх шкірних захворювань.

Кропива - Має загальнозміцнюючу, протизапальну дію, зміцнює стінки кровоносних судин.

Конюшина - Володіє протизапальною, антисептичною дією.

Лимонник - Використовується як сильний тонізуючий засіб, покращує тонус і омолоджує шкіру.

Мати-й-мачуха - Має протизапальні, ранозагоювальні та вологозберігаючий властивостями.

Подорожник - Має протизапальну, протимікробну, ранозагоювальну, вологозберігаючий дією.

Ромашка - Знімає роздратування, прискорює процес регенерації шкіри, послаблює алергічні реакції.

 Чебрець - Стимулює капілярний кровоток. Використовується як антисептичний і ранозагоювальний засіб.

Чистотіл - Володіє антисептичною і ранозагоювальну дію.

Шипшина - Стабілізує ліпідний обмін, знижує проникність і крихкість капілярів, має ранозагоювальну і протизапальну дію. ...

 

                               Косметичні засоби для виконання манікюру:

      При виконанні манікюру гігієнічного використовуються такі косметичні засоби:

Руки клієнта та майстра перед кожною процедурою необхідно обробити дезінфікуючим антисептичним засобом для цього використовуються  спеціальні професійні антисептики, які можуть бути рідкими аерозольними або у вигляді гелю. Майже кожна компанія яка виготовляє професійну косметику для манікюру також виготовляє свої антисептичні і дезінфікуючі засоби.









Для пом’якшення шкіри рук можна використовувати звичайні ванночки з додаванням рідкого мила, морської солі, йоду, ефірні олії або спеціальні  вже готові до використання концентрати.

Також для пом’якшення кутикули використовується спеціальні засоби кератолітики







В даний час для обробки кутикули використовуються кератолітіки двох видів - лужні і-гідроксикислотний.

 До складу кератолітиків першої групи входять луги натрій і калій  (NaOH і КОН) в невеликій концентрації, що дозволяє одночасно розчинити кутикулу і, одночасно з цим, уникнути опіків. Залишаючись більш доступними за ціною та асортиментом, лужні кератолітікі, тим не менше, мають ряд недоліків.

По-перше, вони сприяють зневодненню і без того бідних водою кутикул, що проводить до їх висушенню. Тому через кілька днів після проведення манікюру з їх використанням можна помітити деяку кількість задирок або навіть тріщини на кутикулу.

По-друге, іноді клієнти скаржаться на печіння в області нігтьових валиків під час процедури. Це результат впливу лугів не тільки на мертві клітини кутикули, але і на живі клітини нігтьових валиків. Тому час витримки таких кератолітіков суворо обмежений, а після процедури рекомендується вимити руки.

По-третє, при використанні лужних кератолітіков відзначені випадки інтенсивного пожовтіння нігтьових пластинок. Відомо, що деякі формули лакових покриттів досі у своєму складі містять формальдегідні смоли, які в результаті реакції відновлення лугом і викликають цей ефект.

 І нарешті, по-четверте, під дією лугів часом починає розчинятися не лише кутикула, але і поверхневий шар кератину нігтьової пластинки, що може бути обумовлено індивідуальною сприйнятливістю нігтів.

Принцип дії кератолітиків з гідроксикислотами  (AHA) інший - вони не розчиняютьа відлущують відмерлі клітини кутикули, не впливаючи при цьому на живі тканини нігтьових валиківДію цих кератолітіков називають продовженою або пролонгованоюпротягом 2-х діб після нанесення вони продовжують відлущувати мертві клітини кутикулиКрім того гідроксикислоти не сушатьа зволожують кутикулу.

Рідина для пом’якшення кутикули

Мінімальна кількість фруктових АНА-кислот, розм'якшує відмерлі клітини гіпоніхіящо знаходяться на натуральній пластиніпри цьому не впливаючи агресивно на саму натуральну пластинуМістить екстракт алое і ромашкиВолодіє заспокійливою властивістюМає протизапальні, загоюючі і бактерицидні властивостіПрискорює процес загоєння ранокОдночасно зволожуєживить і регенерує кутикулу, завдяки вмісту в рідині вітамінів B5 і Е.

          Після виконання манікюру обов’язково необхідно змастити кутикулу спеціальним маслом для догляду за кутикулою. 

Лавандова олія містить масло Lavadula angustifolia кущів ПровансуУ них протизапальніпротиалергічнаболезаспокійливі та заспокійливі властивостіДіє як бактерицидний і антигрибковийзагоюючий засібСтимулює ріст і відновлення клітин шкіри.

Лимонна олія містить масло Citrus limonum шкірки сицилійських фруктівМає зволожуючіпротизапальніантисептичні та освіжаючі характеристики.

Олія рожевого дерева містить масло Aniba roseadora бразілійскіх деревМає пом'якшувальну властивість.

Олія чайного дерева містить масло Melaleuca alternifolia Австралійських деревВпливає як бактерицидний, антигрибковий і антивірусний засібУ нього також протизапальні характеристикиПрискорює регенерацію тканини шкіри.

Кедрова олія містить масло Juniperus virginiana дерева Північної АмерикиМає антисептичну і болезаспокійливу властивостіПрибирає запалення шкіри.

Грейпфрутова олія містить масло Citrus grandis шкірки сицилійських фруктівМає пом'якшувальні діїВоно також освітлює шкіру і робить її набагато м'якшеМістить біофлавонідиу яких сильне антивірусна та протизапальна дія







Рідина для зняття лаку - неодмінний атрибут при манікюрі. Вона повинна бути достатньо концентрованою, щоб розчинити плівкоутворювачі і синтетичні смоли які містяться в лаках. Раніше основу всіх рідин для зняття лаку становив ацетон. Але ацетон разом з лаком видаляє жировий наліт з нігтьової пластини, роблячи її крихкою і ламкою. Сьогодні основу препаратів для зняття лаку складають різні ефіри (етил-, бутил-, амілацетат, толуол, спирти). Ці речовини більш дбайливо знімають лак, але все одно знежирюють ніготь, тому в рідині-ремувери додаються різні пом'якшуючі інгредієнти. Для видалення лаку з дуже ламких нігтів краще скористатися спеціальними кремами і емульсіями, де концентрація пом'якшувальних речовин набагато вище.



Засоби для ламких і крихких нігтів здатні впоратися з невеликою тріщиною на нігті, зміцнити м'які і ламкі нігті , допомогти відростити нігті тієї довжини, якої вам хочеться. Основу таких заcобів становить нітроцелюлоза з добавками поліамідів, поліестерів, яка утворює плівку. Відновленню нігтьової пластини сприяють кератинові і колагенові з'єднання. Часто до складу таких засобів входять різні масла, які зволожують нігті.

З давніх-давен трави застосовують у народній медицині і косметології. Вони надають зволожуючу, заспокійливу і антисептичну дію на суху шкіру рук. Комбінування липи з евкаліптом знімає запалення і свербіж від лущення шкіри, пом'якшить її. Приготуйте з цих компонентів настій. Досить взяти 4 чайні ложечки подрібненої суміші, залити 300 мл гарячої води і почекати 30 хвилин. За таким же рецептом настій готується з липи або евкаліпта окремо.


Кора дуба

Настоянка з кори чудово знімає почервоніння будь-якого характеру.

Освіжаюча м'ята

Ідеальний засіб для усунення сухості і тріщин на шкірі рук.

Ромашка

Має антиcептичну , протизапальну, пом҆якшувальну дію

 

Засоби догляду за шкірою рук

Засоби по догляду за руками зволожують шкіру, компенсують втрату жиру, роблять шкіру м'якою, ніжною та еластичною. Найзручнішими і популярними є креми, що містять біологічно активні речовини (рослинні екстракти, вітаміни, гліцерин, олії) і жирові компоненти.

Антисептичні засоби

Антисептики для рук служать для гігієнічної та санітарної обробки і не вимагають подальшого миття. Дезінфікуючі засоби вбивають бактерії, віруси грипу, стафілококові і стрептококові інфекції, пом'якшують і зволожують шкіру. Використовуються перед проведенням процедури манікюру, педикюру, моделювання і дизайну нігтів.

Існують також препарати для глибокого очищення, знежирення, дезинфікування і короткострокової дегідратації (видалення вологи) натуральних нігтів. Дані препарати запобігають сколювання і відшаровування нігтів, усувають забруднення, масло і вологу, особливо після "мокрого" манікюру, не тільки з поверхні нігтя, але і між його шарами. Мають властивість швидкої зупинки крові при порізах. Можуть застосовуватися на нігтях перед нанесенням на них лаку або штучного покриття (акрил, гель, тканину і т.д.).



Традиційні засоби для зволоження шкіри рук

Продукти цієї групи служать самим простим і буденним цілям: зволожити шкіру рук, захистити від шкідливих впливів, збагатити поживними речовинами. Вони мало ароматизовані або зовсім не пахнуть і підходять усім. Їх склад не змінюється багато років: основою для традиційних натуральних кремів завжди служать вазелін і гліцерин (що становлять від 15 до 40%) - речовини, які надають сильну пом'якшувальну дію і сприяють відновленню захисних функцій епідермісу. У креми зазвичай додаються також екстракти масел зернових, масло чайного дерева і алантоїн. Найпопулярнішими на нашому ринку як і раніше залишаються зволожуючі і захисні креми.

Фахівці поспішають порадувати новинками: ними розроблено цілий комплекс кремів, що захищають від холоду. Набір включає креми для обличчя, ніг, звичайний крем для рук і гель для рук сильної дії, що рятує від неприємних відчуттів на морозі, коли пальці від холоду немов "горять".

До традиційних засобів відносять і зволожуючі лосьйони для рук і тіла. Лосьйони для рук по консистенції рідші, ніж креми, оскільки в них більше масла. Такі лосьйони містять вітамін А, Е, екстракти рослин, мінеральні масла, гліцерин, ланолін і т.д. Лосьйони зволожують, пом'якшують шкіру і регулюють її кислотно-лужний баланс. Лосьйони часто використовують на заключній стадії будь-якого виду манікюру, а також для домашнього догляду за руками і тілом. Існують спеціальні лосьйони для проведення процедури гарячого манікюру. Надалі лосьйон, який перебував на руках, може бути використаний для їх масажу

Серед засобів по догляду за шкірою рук та різних препаратів для манікюру виділяється група кремів, які впливають одночасно і на шкіру, і на нігті. Подвійна дія таких препаратів забезпечується зміцнюючими речовинами, що входять до їх складу, найчастіше хітин (екстракти з панцирів ракоподібних), D-пантенол або вітамін В5 - компоненти, які сприяють відновленню клітин і зміцненню нігтя. Всі креми роблять шкіру приємною на дотик, діють швидко і не залишають слідів жиру на руках. Такий крем має подвійний вплив: він не тільки зміцнює епідерміс і нігті, але і сприяє депігментації і не дає долоням потіти. У складі цих засобів цілий набір рослинних відбілюючих компонентів з додаванням ароматичної есенції кипарису, що припиняє потовиділення.



Засоби для масажу рук

Існують і спеціальні лосьйони для масажу рук. Такі препарати, збагачені розчиненими у воді керамідами, роблять шкіру еластичною і гладкою. Витяжка з вівса покриває шкіру тонкою невидимою плівкою, захищаючи і утримуючи в ній вологу тривалий час. Натуральне пальмове масло і сквалан чудово зволожують і змащують шкіру. Присутність у складі лосьйонів токоферолацетату дозволяє захистити мембрани клітин від дії вільних радикалів, що сприяє кращому всмоктуванню і збереженню вологи.

Складна суміш натуральних олій, що входять в основу продуктів для масажу, живить шкіру, тонізує епідерміс, поліпшує кровообіг, забезпечує м'язову релаксацію. Всі вони включають в себе оливкову олію, збагачену вітаміном Е, олію зародків пшениці, також багату вітамінами А і Е, вазелінове масло і масло шипшини.



До складу олій для масажу вводять різні ефірні масла, наприклад:

 

Олія шавлії. Свіжий і пряний аромат ефірного масла мускатної шавлії має заспокійливу і релаксуючу дію.

Олія цитрусова. Має протизапальну і в'язку дію. Свіжий запах цитрусових тонізує і створює відчуття комфорту.

Олія сандалова. Допомагає позбутися від депресії і нервового напруження, має заспокійливу дію.

Олія з розмарином і іланг-іланг. Розмарин допомагає стимулювати кровообіг, зняти втому, а іланг-іланг погашає наслідки будь-яких видів стресу, зменшує занепокоєння. Масло рекомендується застосовувати при дряблій шкірі.

Очищюючі засоби

Основним засобом для видалення бруду з рук є мило. Його змішують також з теплою водою і наливають в кюветкі для змочування пальців при виконанні простого манікюру. Мило буває чотирьох видів: у вигляді гранул, пластівців, кускове і рідке. Рекомендовано користуватися рідким милом, тому що на поверхні твердого мила скупчуються бактерії і на ньому можуть розмножуватися мікроби. Рідке мило для рук і тіла чудово очищає шкіру без висушування. Покращує шкірний покрив, живить, зміцнює, вирівнює його і розгладжує зморшки. Служить прекрасним засобом, що оберігає шкіру від старіння. Кожен вид мила, завдяки оригінальному складу, має свій унікальний аромат.

Іншим сучасним очищувачем є "мило без води". Препарат так названий тому, що використовується в чистому вигляді і не вимагає змивання водою. На руки наносять 10-12 мл препарату і втирають, бруд скачується. Склад такого гелю містить спеціальні дезінфікуючі добавки і упакований в ємність з дозатором, що робить його зручним у використанні. Особливо добре використовувати такий очисник перед манікюром, так як він не насичує нігті зайвої вологою.


До препаратів, які очищують поверхню шкіри від забруднень, відносять і скраби для рук і тіла. Завдяки вмісту у складі таких натуральних інгредієнтів, як сіль, цукор, олія соняшника, препарати забезпечують фізичну ексфоліацію з одночасним зволоженням і живленням шкіри вітамінами і необхідними жирними кислотами. Препарати м'яко відлущують шкіру, залишаючи її гладенькою на дотик.



Існують також препарати у вигляді відлущуючих кристалів для поверхневого пілінгу. Завдяки наявності альфа-оксикислотного комплексу (фруктові кислоти), препарати виробляють м'який поверхневий пілінг шкіри. Для того щоб не порушувати кислотно-лужний баланс шкіри, відлущуючі кристали використовуються тільки з активатором. Активатори використовуються для глибокого пілінгу. Препарати активізують роботу альфа-оксикислотного комплексу і сприяють його проникненню в шкіру для глибокого пілінгу. До складу активаторів можуть входити: інгредієнти із зволожуючими і загоюючими властивостями; пантенол, що утримує вологу в шкірі; вітамін Е - антиокислювач і кондиціонер для шкіри; сечовина - антизапальний та антисептичний агент; гліцерин, пропіленгліколь і тригліцериди, які використовуються в якості зволожувачів; ізопропілміристат - екстракт, отриманий з мускатного горіха, який пом'якшує шкіру і підсилює проникнення альфа-оксикислотного комплексу.

В даний час ряд фірм розробляє нові препарати на основі комплексного використання ароматичних масел, фітоекстрактів і талассопродуктів. Емульгуючою основою препарату, яка очищає поверхню шкіри від забруднень, є похідні кокосової і касторової олій. В якості ексфолюючого компонента використані морські діатомові водорості і частинки плоду жожоба, які, стикаючись зі шкірою, залишають на ній захисну плівку. Гідролізат протеїнів солодкого мигдалю і екстракт прісноводної водорості хлорели з високим вмістом вітамінів А, В12 і С пом'якшують і зволожують шкіру. Унікальний терапевтичний комплекс ароматичних масел петітгрейна, лаванди, розмарину, шавлії і безсмертника не тільки благотворно впливає на стан шкіри, але і створює незабутній прозорий аромат.

Засоби проти старіння шкіри

Креми проти старіння шкіри рук відрізняються особливою м'якістю і плинністю, а їх властивість підтримувати рівень колагену і покращувати текстуру шкіри рук допомагає зробити старіння шкіри рук менш помітним. Склад таких засобів буває досить складним і включає компоненти, що сприяють відновленню клітин, наприклад фруктові кислоти, а також речовини, здатні боротися з небажаною пігментацією, наприклад екстракт ожини, пероксид водню, вітаміни А і С. Засоби омолодження шкіри рук зазвичай випускаються в комплекті з кремами для обличчя. Крем добре відновлює клітини, перешкоджає появі коричневих плям, зволожує і захищає шкіру - все це за рахунок гіалуронової кислоти і фітокерамідів, які входять до його складу. Для виготовлення нових кремів для рук використовують сучасні розробки та новітні компоненти. Склад їх досить складний: в препарат можуть бути включені як традиційні речовини типу масла сального дерева і гліцерину, так і зовсім недавно відкриті ДНК морських рослин. А оскільки крем повинен перешкоджати появі темних плям, в нього найчастіше включають екстракт ожини, арбутин і виноградний сік.

Використання у догляді найсильніших антиоксидантних сироваток, лосьйонів і кремів з ретинолом допомагає відновити пошкоджену в результаті дії сонячних променів структуру шкіри і покращує стан пігментованої або сухої шкіри. Після нанесення кремів проти старіння шкіри рук необхідно надягати спеціально створені для цього бавовняні рукавички. Це допомагає крему ефективно проникати в глибокі шари пошкодженої шкіри рук. Такі креми необхідно використовувати курсами - щодня протягом 30 днів на ніч.

Маска для рук - найбільш корисна процедура по догляду за шкірою рук

Жіночі ручки більше інших частин тіла страждають від шкідливих зовнішніх факторів, особливо від частого використання побутової хімії. А так як стан рук є одним із ключових показників, що визначають привабливість жінки, нагадувати про важливість догляду за ними немає особливої потреби. Правда, багато пані під «доглядом» розуміють використання час від часу звичайного крему, забуваючи про такі процедури, як скрабування або використання масок для рук. Адже саме маска є тією чарівною процедурою, яка творить чудеса з недоглянутими руками.






Засоби для догляду за нігтями

Антисептичні та антибактеріальні засоби

Антисептичні засоби використовуються для профілактики інфекцій в тих випадках, коли на шкірі навколо нігтя, є невеликі пошкодження.

Антибактеріальні креми і освіжаючі гелі зволожують і створюють антибактеріальне середовище при нанесенні на шкіру.

До складу засобів входять вітаміни А, Е, С, Н і алое віра, а також активний органічний агент триклозан, що вбиває мікроби і перешкоджає їх розмноженню. Додане в засіб солодке масло мигдалевого горіха пом'якшує шкіру. Чудово підходить як завершальний етап у манікюрі для зволоження і ароматизації рук.

Засоби для зміцнення нігтів

 

Великою популярністю користується ефективний засіб для зміцнення нігтів у формі олівця, який перешкоджає їх ламкості і розшаруванню. До складу входять соснове, евкаліптове, лимонне масла. Препарат зручний у застосуванні, аплікатор дозволяє точно наносити засіб.

Для бездоганного манікюру використовуються сучасні продукти для зміцнення натуральних нігтів. Це поживна база, що містить вітамінні добавки і кератин, а також закріплююче покриття з кальцієм і нейлоновими волокнами. Дані препарати підходять для розшарованих, ламких нігтів і використовуються як зміцнювальний засіб після зняття штучних нігтів.

Засіб для зміцнення нігтів наноситься перед накладенням ґрунтовки. Він перешкоджає розшаруванню і ламкості нігтів.

Засоби для зміцнення нігтів діляться на три типи:

- Протеїновий зміцнювач являє собою поєднання прозорого лаку і білку, наприклад, колагену.

- Нейлоново-волокнистий зміцнювач складається з прозорого лаку і нейлонових волокон. Він наноситься на нігтьову пластинку спочатку у вертикальному напрямку, а потім у горизонтальному. Іноді нейлоново-волокнистий зміцнювач називають рідкою пов'язкою.

Виробники професійних засобів для моделювання нігтів, манікюру і педикюру зробили революцію в манікюрі, надавши в розпорядження фахівців потужні лікувально-зміцнюючі засоби та лікувальні засоби "3-в-1" для кутикули. Лікарський засіб "3-в-1" крім основної своєї функції добре підтягує кутикулу, а завдяки комплексу з гідроксидних альфа-кислот і екстрактів рослинного походження живить корінь нігтя, і тому навіть дуже ослаблені нігті стають міцними і мають здоровий вигляд.

Для зміцнення нігтів використовують також вітамінізовані креми для нігтів. Такі засоби збагачують ефірними маслами, екстрактами і вітамінами.

Сучасні розробки дозволяють створювати креми з мікро-молекулярною формулою, які легко проникають в пори, відновлюють шкіру і нігті. Пептидний комплекс, що входить до складу крему, сприяє швидкому відновленню і загоєнню шкіри, сприяє зростанню здорової кутикули.


Засоби для обробки кутикули

Засоби для обробки кутикули також різноманітні і представлені у вигляді кремів, масел і бальзамів.

Для професійної обробки кутикули використовуються такі косметичні засоби:

1.Масло для кутикули. Масло для кутикули зберігає її м'якою і запобігає хворобливому приклеюванню до нігтів. До складу олії входять рослинне масло, вітамін Е, мінеральне масло, жожоба, пальмова олія. Масло можна застосовувати на ніч, щоб кутикула завжди залишалася м'якою.

2.Крем для кутикули. Крем для кутикули потрібен для змащування та пом'якшення сухої кутикули і ламких нігтів. Спеціальні креми для кутикули, як правило, на ланоліновій основі, на основі ефірних масел або бджолиного воску. Крем для кутикули добре підходить для щоденного користування.

3.Гель для кутикули. Гель для кутикули використовують для "сухого" манікюру. Наявність у розчині лужної добавки дозволяє розчиняти суху шкіру кутикули. Соки натуральних рослин, у тому числі екстракт алое, надають пом'якшувальну та протизапальну дію. Завдяки желеподібній консистенції витрати препарату мінімальні. Нанести засіб на шкіру навколо нігтя, акуратно відсунути і прибрати неживу кутикулу. Після закінчення процедури вимити руки теплою водою.

4.Бальзам для кутикули. Бальзам інтенсивної дії для кутикули - пом'якшує шкіру навколо нігтя і надає лікувальну дію на корінь. Усього за кілька днів він усуває проблеми з кутикулою і розшарованими нігтями, які найбільш часто зустрічаються.

5.Засоби для розм'якшення і видалення кутикули. Багато засобів для розм'якшення і видалення кутикули містять фруктові кислоти, рослинні добавки і ефірні масла. Принцип дії - пошарове розчинення омертвілої шкіри. Склад засобів м'яко вбирається і пом'якшує кутикулу, що полегшує процес її подальшого відсунення (європейський манікюр) або видалення (класичний манікюр). Кремова консистенція і багата формула таких засобів дозволяють ефективно проникати в кутикулу, яку потім дуже легко видалити. Засоби не містять шкідливих інгредієнтів, що дозволяє застосовувати їх щодня. Нанести на область кутикули, втерти, почекати 2-3 хв, відсунути кутикулу (обрізати - при класичному манікюрі), добре змити водою.


          


Комментариев нет:

Отправить комментарий

  Шкірні антисептики: види, особливості та рекомендації щодо вибору Загальний розділ Турбота про чистоту рук – базовий елемент повсякденної ...